B43584A5688M000
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43584A5688M
B43584A5688M000 Hakkında
EPCOS B43584A5688M000, 6800 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile tasarlanmıştır ve ±20% toleransa sahiptir. Radial, vida terminal bağlantı tipine ve chassis montajına uygundur. ESR değeri 100 Hz'de 16 mOhm, empedansı 19 mOhm'dur. Düşük frekans ripple akımı 100 Hz'de 20.1 A'dir. -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 15000 saat ömrü vardır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 20.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V