B43584A2478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43584A2478M
B43584A2478M000 Hakkında
EPCOS (TDK) B43584A2478M000, 4700 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu kondansatör, radyal kasa tipinde olup vida terminalleri (screw terminals) ile monte edilir. -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 85°C'de 15000 saatlik ömür özelliği bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılan bu kondansatör, chassis ve stud tipi montaj yöntemlerine uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V