B43584A2279M
CAP ALUM 27000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43584A2279M
B43584A2279M Hakkında
EPCOS B43584A2279M, 27000 µF kapasitansı ve 250V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli radyal can paketinde sunulan bu komponentin ESR değeri 100 Hz'de 4 mOhm olup, 45.1 A'ye kadar ripple current taşıyabilir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilmektedir. 85°C'de 15000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, düşük frekans filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaya uygundur. Chassis ve stud mount seçeneği ile kolayca monte edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4mOhm @ 100Hz
Impedance 5 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 45.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V