B43584A2108M000
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43584A2108M
B43584A2108M000 Hakkında
EPCOS B43584A2108M000, 1000 µF kapasitansına ve 250V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipiyle chassis ve stud montajı için tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip bu komponentin işletme sıcaklığı aralığı -25°C ile 85°C arasında olup, 85°C'de 15.000 saatlik ömür garantisi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma gereklidir. Lütfen dikkat: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V