B43584A0338M003
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43584A0338M
B43584A0338M003 Hakkında
B43584A0338M003, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 3300 µF kapasiteli, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli radial can paketine sahip bu kondansatör, chassis ve stud mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve enerji depolama sistemlerinde kullanıma uygundur. Polar yapısı sayesinde doğru polaritede bağlanması gerekir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V