B43584A0338M000
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43584A0338M
B43584A0338M000 Hakkında
EPCOS B43584A0338M000, 3300 µF kapasitanslı, 400V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassi ve stud mount türü bağlantı terminalleri ile donatılmıştır. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında stabil performans gösterir. Radial, can tipi kasa ve vida terminalleriyle endüstriyel uygulamalara, güç kaynakları, motor kontrolü ve genel amaçlı elektronik devrelere uygundur. Active durumdaki bu komponent, polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V