B43564C2478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43564
B43564C2478M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43564C2478M000, 4700µF kapasitansı ve 250V rated voltaj ile endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi vida terminal bağlantısı ile chassis montaja uygundur. 39mOhm ESR (100Hz) ve 31mOhms empedans değerleri düşük frekans uygulamalarında istikrarlı performans sağlar. 100Hz'de 11.1A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, güç düzeltme ve filtreleme devreleri başta olmak üzere genel amaçlı endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. -25°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığında 85°C'de 15000 saat ömürlüdür. ±20% tolerans ile sağlanan bu komponentin Part Status 'Not For New Designs' olması nedeniyle devam eden uygulamalarda tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 39mOhm @ 100Hz
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 11.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V