B43564B9478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43564B9478M
B43564B9478M000 Hakkında
EPCOS B43564B9478M000, 4700 µF kapasitanslı, 400V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalleri ile şasi montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 35 mOhm ESR değeri ve 28 mOhm impedansla düşük gürültü ve yüksek güç uygulamalarında tercih edilir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 15000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 15.1 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi alçak ve orta frekanslı uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 35mOhm @ 100Hz
Impedance 28 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 15.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V