B43564B9228M003
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43564B9228M
B43564B9228M003 Hakkında
EPCOS B43564B9228M003, 2200 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile çalışabilir ve ±20% tolerans özellikleri vardır. Screw terminal bağlantısı ile şasi montajına uygun olarak tasarlanmıştır. 85°C'de 15.000 saat ömür garantisi sunar. 72 mOhm ESR ve 7.9 A ripple current özelliği ile güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri, endüstriyel DC-DC konvertörleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile +85°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 72mOhm @ 100Hz
Impedance 58 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 7.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V