B43564B5108M000
CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43564
B43564B5108M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43564B5108M000, 1000 µF kapasitansa sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu kondansatör, 15000 saat ömür garantisine sahiptir. 140 mOhm ESR değeri ve 112 mOhm impedans ile düşük frekans uygulamalarında 5.1 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 112 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V