B43564B4478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43564B4478M
B43564B4478M000 Hakkında
EPCOS B43564B4478M000, 4700µF kapasitansı ve 350V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminali (screw terminals) ile chassi montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 15000 saat ömür garantisi (85°C'de) ile genel amaçlı endüstriyel uygulamalarda kullanılır. 38mOhm ESR değeri ve 13.1A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. -25°C ile +85°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 38mOhm @ 100Hz
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 13.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V