B43564B4109M
CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43564B4109M
B43564B4109M Hakkında
EPCOS B43564B4109M, 10000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilimde tasarlanmış olup, vidali terminalli kasa tipinde chassis montajı için uygundur. ±20% tolerans ve 20mOhm ESR (100Hz'de) özelliklerine sahiptir. 100Hz'de 21.5A ripple akımı taşıyabilen bu kondansatör, -25°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 15000 saat yaşam süresi garantilidir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerde kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm @ 100Hz
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 21.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V