B43564A9109M000
CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43564A9109M
B43564A9109M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43564A9109M000, 10000 µF kapasitansı ve 400V nominal voltajı ile güç kaynakları, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devreler için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şasi montajlı tasarımı büyük güç uygulamalarında yerleştirilmeyi kolaylaştırır. 18mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlayarak 24.7A ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 15000 saat yaşam süresi belirtilen bu kondansatör, filtre, enerji depolama ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 24.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V