B43564A6278M007
CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43564A6278M
B43564A6278M007 Hakkında
EPCOS B43564A6278M007, 2700 µF kapasitanslı, 500V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminali (screw terminals) ile monte edilir. ±20% tolerans ve 43 mOhm ESR değerine sahiptir. 100 Hz'de 11.2 A ripple current kapasitesine ve 12000 saat @ 85°C ömür garantisine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılan polarize bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 43mOhm @ 100Hz
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 11.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V