B43564A6278M003
CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43564A6278M
B43564A6278M003 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43564A6278M003, 2700 µF kapasitansı ve 500V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için tasarlanan bu kondansatör, vida terminali ile bağlantı sağlar. 43 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı 11.2 A @ 100 Hz'dir. -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 85°C'de 12000 saat ömür garantisi sunar. ±20% kapasite toleransı ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolama ve elektrik makineleri gibi endüstriyel ve ticari uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 43mOhm @ 100Hz
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 11.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V