B43564A5688M000
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43564A5688M
B43564A5688M000 Hakkında
EPCOS B43564A5688M000, 6800 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılan bu komponent, genel amaçlı güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri ve ses amplifikatörü gibi uygulamalarda yerini almaktadır. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmış olan komponent, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 15000 saatlik ömrü garanti eder. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 100 Hz'de 24 mOhm ESR ve 20.1 A ripple akım yeteneğine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 20.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V