B43564A4568M000
CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43564A4568M
B43564A4568M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43564A4568M000, 5600µF kapasitansa ve 350V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalleriyle şasi montajı için tasarlanmış bu komponen, -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 15000 saat ömür garantisi sunar. 33mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ve radial can kasa tasarımı genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanım için uygun özelliklere sahiptir. Komponentin Part Status obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 33mOhm @ 100Hz
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 14.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V