B43564A4108M000
CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43564A4108M
B43564A4108M000 Hakkında
EPCOS B43564A4108M000, 1000 µF kapasitanslı 350V nominal gerilim ile tasarlanmış Alüminyum Elektrolitik Kondansatördür. Vida terminalli şasi montaj tipi kasa ile sağlam montaj sağlar. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 15000 saat ömür elde edilir. 100 Hz'de 5.1 A ripple akım taşıyabilen bu kondansatör, ESR değeri 130 mOhm ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve polar yapı özellikleri vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V