B43564A2828M3
CAP ALUM 8200UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43564A2828M3
B43564A2828M3 Hakkında
EPCOS B43564A2828M3, 8200 µF kapasitansına ve 250V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantısı ile şasi montajı için tasarlanmıştır. 85°C'de 15000 saat ömür süresi, 24 mOhm ESR değeri ve 16.4 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 16.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V