B43564A2478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43564A2478M
B43564A2478M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43564A2478M000 alüminyum elektrolitik kondansatör, 4700 µF kapasitans ve 250V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Screw terminali ile chassis mount tipi montajı destekler. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında 15000 saatlik ömür özellikleri taşır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve destek kapasitör uygulamalarında kullanılmaya uygun genel amaçlı bir kondansatördür. Polar yapısı nedeniyle kutuplu olarak bağlanmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V