B43564A2398M000
CAP ALUM 3900UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43564A2398M
B43564A2398M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43564A2398M000, 3900 µF kapasitansı ve 250V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal, vida terminalli kasa tipinde tasarlanmış olan bu komponent, chassis mount montaj türünü destekler. 48 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı 9.7 A @ 100 Hz'dir. -25°C ile 85°C arasında çalışmak üzere tasarlanmış olup, 85°C'de 15000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Vintage endüstriyel ekipman, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılmıştır. Üretimi durdurulmuş olup, stoktaki ürünlerin tedariki sınırlıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 48mOhm @ 100Hz
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 9.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V