B43564A1688M000
CAP ALUM 6800UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43564A1688M
B43564A1688M000 Hakkında
B43564A1688M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 6800 µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltajda çalışan bu bileşen, radial can kasa tipi olup vida terminalleri ile şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronik devreleri, ses amplifikatörleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Polar yapısından dolayı, doğru kutuplama gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V