B43548B9227M060
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43548B9227M
B43548B9227M060 Hakkında
EPCOS B43548B9227M060, 220µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 100Hz'de 1.88A ripple akım ve 390mOhm ESR değerleri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 390mOhm @ 100Hz
Impedance 580 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.88 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V