B43547F2567M000
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43547F2567M
B43547F2567M000 Hakkında
EPCOS B43547F2567M000, 560 µF kapasitansına ve 250V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Snap-In montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 120mOhm ESR değeri ile genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolamada uygulanır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 3000 saat ömürlüğe (105°C'de) sahip olan komponentin ripple current kapasitesi 100 Hz'de 2.22 A'dir. Endüstriyel, tüketici ve ticari elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 170 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.22 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V