B43547C9337M007
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43547C9337M
B43547C9337M007 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43547C9337M007, 330 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V ile nominal olarak derecelendirilmiş bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kutu paketlemesinde sunulan kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömrü bulunmaktadır. 160 mOhm ESR değeri ve 2.13A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, konverterler ve filtreleme uygulamalarında yer bulur. ±20% tolerans değeri genel endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 210 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.13 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V