B43547B9277M000
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43547B9277M
B43547B9277M000 Hakkında
EPCOS B43547B9277M000, 270 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400 V rated voltaj ile güç kaynakları, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. Snap-in radyal montaj tipi ile PCB'ye doğrudan takılabilir. 8000 saatlik ömür süresi 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans, 190 mOhm ESR (100 Hz) ve 1.69 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile +105°C arasında güvenli şekilde çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.69 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V