B43547B5397M000
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43547B5397M
B43547B5397M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43547B5397M000, 390 µF kapasitanslı, 450 V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 190 mOhm ESR değeri ve 280 mOhm impedansı ile düşük frekans ripple akımı 2.44 A @ 100 Hz'de çalışabilir. -25°C ile 105°C arasında çalışan komponent, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığında değişen kapasitans değeri ile endüstriyel, tüketici ve güç kaynağı uygulamalarında kullanılmaya uyygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.44 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V