B43547A9687M062
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43547A9687M
B43547A9687M062 Hakkında
EPCOS (TDK) B43547A9687M062, 680 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In montaj türü ile 3 kurşun bağlantısına sahiptir. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığı aralığında çalışır. 100 Hz'de 75mOhm ESR ve 3.49A ripple akım kapasitesine sahiptir. Endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik devrelerinde kullanılan güvenilir bir kondansatördür. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 75mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.49 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V