B43547A9687M002
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43547A9687M
B43547A9687M002 Hakkında
EPCOS B43547A9687M002, 680 µF kapasitanslı, 400 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türünde tasarlanmış olup genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile %100 Hz'de 75 mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 3.49 A ripple current kapasitesi ile AC-DC güç kaynakları, filtreleme, enerjilendirme ve yedekleme devrelerinde uygulanabilir. Through-hole bağlantı yapısı geleneksel PCB tasarımlarında montaj sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 75mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.49 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V