B43547A5567M002
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43547A5567M
B43547A5567M002 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43547A5567M002, 560 µF kapasitansı ve 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole radyal montajı ile ve snap-in kasa tipi ile tasarlanmıştır. ±20% toleransa ve 140 mOhm ESR değerine (100 Hz'de) sahiptir. 100 Hz'de 3.08 A ripple current kapasitesine ve 8000 saat ömrüne (105°C'de) sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.08 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V