B43547A5277M000
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43547A5277M
B43547A5277M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43547A5277M000, 270µF kapasitanslı ve 450V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 105°C) çalışabilir. 100Hz'de 280mOhm ESR ve 1.88A ripple current özellikleriyle sahip kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve elektrik devreleri tarafından kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan komponen, 105°C'de 8000 saat yaşam süresi garantisi verir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm @ 100Hz
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.88 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V