B43547A5107M000
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43547A5107M
B43547A5107M000 Hakkında
EPCOS B43547A5107M000, 100 µF kapasitansına ve 450 V nominal voltaj değerine sahip radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile entegre edilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür derecesi ile specifications belirtilmiştir. 750 mOhm ESR değeri ve 1.09 Ohms impedans değerleriyle 100 mA ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 750mOhm @ 100Hz
Impedance 1.09 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 840 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V