B43545B9477M060
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43545B9477M
B43545B9477M060 Hakkında
EPCOS B43545B9477M060, 470µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaktadır. Radial snap-in montaj tipi ile transformatör çıkışları, invertör devreleri ve güç kaynakları gibi genel amaçlı uygulamalarda yer almaktadır. 2000 saat ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilidir. 130mOhm ESR ve 2.59A ripple current kapasitesi ile düşük frekans uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ve -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.59 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V