B43545B9337M000
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43545B9337M
B43545B9337M000 Hakkında
B43545B9337M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 330µF kapasitanslı, 400V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. ESR değeri 180mOhm @ 100Hz, ripple current kapasitesi 1.86A @ 100Hz olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 100Hz
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.86 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V