B43545A5567M082
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43545A5567M
B43545A5567M082 Hakkında
EPCOS B43545A5567M082, 560 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. 100 Hz'de 160 mOhm ESR ve 3.08 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabilite sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.08 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V