B43545A5567M000
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43545A5567M
B43545A5567M000 Hakkında
EPCOS B43545A5567M000, 560µF kapasitans ve 450V nominal voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile radyal kasa yapısına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 100Hz'de 160mOhm ESR ve 250mOhms empedans değerlerine sahiptir. 3.08A ripple akım kapasitesine sahip olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat yaşam süresi ile tasarlanan bu kondansatör, endüstriyel güç kaynakları, motor kontrolü ve enerji depolama uygulamalarında sıkça tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.08 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V