B43545A5397M000
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43545A5397M
B43545A5397M000 Hakkında
B43545A5397M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 390µF kapasitansya sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim için tasarlanmış olan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yoluyla montajı yapılır. Radial, snap-in paket tasarımı ile şasi yerleştirmesi ve yüksek güç uygulamalarında kullanılabilir. 2000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. 100Hz'de 2.39A ripple akım kapasitesi ve 230mOhm ESR değerleri ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma uygundur. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 350 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.39 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V