B43545A5337M000
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43545A5337M
B43545A5337M000 Hakkında
EPCOS B43545A5337M000, 330 µF kapasitansı ve 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 270 mOhm ESR @ 100Hz değerleriyle genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel uygulamalarda yer alır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 5000 saatlik ömrü ile standart uygulamalara uygundur. 2.11A ripple current kapasitesi ile yüksek frekanslı filtre ve düzeltme devreleri için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 270mOhm @ 100Hz
Impedance 420 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.11 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V