B43544F9477M002
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43544F9477M
B43544F9477M002 Hakkında
EPCOS B43544F9477M002, 470 µF kapasitansına ve 400 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal kurulum tipinde olup snap-in konfigürasyonunda 3 bacağa sahiptir. 140 mOhm ESR (100 Hz'de) ve 210 mOhms empedans değerleriyle, 100 Hz'de 2.92 A ripple akımını tolere edebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür süresi garanti eder. ±20% kapasite toleransı ile standartlaştırılmıştır. Güç kaynakları, filtre devreleri, enerji depolama uygulamaları ve genel amaçlı elektronik sistemlerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 210 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.92 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V