B43544F5277M000
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43544F5277M
B43544F5277M000 Hakkında
EPCOS B43544F5277M000, 270 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal kutu pakajında tasarlanmış olup through-hole montajı ile PCB'lere monte edilir. 370 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de düşük seri direnç sunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. 1.87 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile gönderilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 370mOhm @ 100Hz
Impedance 570 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.87 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V