B43544F2687M000
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43544F2687M
B43544F2687M000 Hakkında
EPCOS B43544F2687M000, 680 µF kapasitans ve 250V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal paket tasarımı ile Through Hole montaj için uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 mOhm ESR (100Hz'de) ve 150 mOhms impedans ile düşük enerji kaybı sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 100Hz'de 2.23A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu komponent, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak yer almaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.23 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V