B43544B6337M067
CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43544B6337M
B43544B6337M067 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43544B6337M067, 330µF kapasitansa ve 500V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipli bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-25°C ~ 105°C) çalışma kapasitesine ve 3000 saat ömrü özelliğine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 250mOhm ESR ve 1.96A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, converter devreleri, filtre uygulamaları ve endüstriyel elektronik sistemlerde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm @ 100Hz
Impedance 380 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.96 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V