B43544B6337M000
CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43544B6337M
B43544B6337M000 Hakkında
EPCOS B43544B6337M000, 330 µF kapasiteli, 500V rated voltage ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 Hz'de 250 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ve 380 mOhms impedans değerleri ile karakterize edilmiştir. 105°C'de 3000 saat ömür aya sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. 100 Hz'de 1.96 A ripple current yeteneği bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı devrelerinde, filtre uygulamalarında ve yüksek voltajlı sistemlerde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm @ 100Hz
Impedance 380 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.96 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V