B43544B5477M002
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43544B5477M
B43544B5477M002 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43544B5477M002, 470 µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile güç kaynakları, ses sistemleri, invertörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, 210 mOhm ESR @ 100Hz ve 2.47 A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 210mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.47 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V