B43544A9477M002
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43544A9477M
B43544A9477M002 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43544A9477M002, 470 µF kapasitansı ve 400V rated gerilimi ile tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile PCB'ye dik olarak monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür süresi garantisi sunar. 130 mOhm ESR değeri ve 2.42A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, motorlar ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.42 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V