B43544A5337M82
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43544A5337M82
B43544A5337M82 Hakkında
EPCOS B43544A5337M82, 330 µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipine sahip olup, 3 terminal ile bağlantı sağlar. ±20% tolerans, 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 100 Hz'de 300 mOhm ESR (eşdeğer seri direnci) ve 1.92 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılır. Yüksek voltaj uygulamaları için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 100Hz
Impedance 460 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.92 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V