B43544A5337M67
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43544A5337M
B43544A5337M67 Hakkında
EPCOS B43544A5337M67 radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 330 µF kapasitans ve 450V rated voltage ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, 300mOhm ESR @ 100Hz ve 1.92A ripple current özelliklerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahip bu kondansatör, through-hole montaj için tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalar için standart bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 100Hz
Impedance 460 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.92 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V