B43544A2228M000
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43544A2228M
B43544A2228M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43544A2228M000, 2200µF kapasitansına ve 200V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 105°C'de 3000 saat ömür ile tasarlanmış bu komponent, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ve 4A ripple current (120 Hz) özelliği olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, invertörler, motor kumanda devreleri ve endüstriyel elektronik sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. Through-hole montajı sayesinde konvansiyonel PCB üzerine kolay kurulabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V