B43541C8127M000
CAP ALUM 120UF 20% 600V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43541C8127M
B43541C8127M000 Hakkında
EPCOS B43541C8127M000, 120 µF kapasitanslı, 600V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. 970mOhm ESR değeri ve 1.3A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 2000 saat ömür (85°C'de) garantisi sunmaktadır. ±20% kapasite toleransı ve 1.51 Ohm impedans değerleri ile endüstri standartlarına uygun bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 970mOhm @ 100Hz
Impedance 1.51 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 600 V