B43541B8686M062
CAP ALUM 68UF 20% 600V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43541B8686M062
B43541B8686M062 Hakkında
B43541B8686M062, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 68 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 600V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Radial, Snap-In montaj tipi ile konfigüre edilen komponentin ESR değeri 100Hz'de 1.7Ohm olup, ripple current kapasitesi 100Hz'de 810mA'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 85°C'de 2000 saatlik ömür özelliği bulunmaktadır. ±20% tolerans ve polar yapısı ile elektrik devreleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.7Ohm @ 100Hz
Impedance 2.66 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 810 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 600 V